Kancelaria Upadłość Konsumencka

http://rytter20wynn.bravesites.com/entries/general/kancelaria-upad%C5%82o%C5%9B%C4%87-konsumencka
https://adwokatrzeszow224.bloggersdelight.dk/2021/11/07/kancelaria-upadlosc-konsumencka/
https://raschalford29.livejournal.com/profile
https://goodmangoodman48.wordpress.com/2021/11/08/kancelaria-upadlosc-konsumencka/
https://telegra.ph/Kancelaria-Upadłość-Konsumencka-11-07-28

Kancelaria Upadłość Konsumencka Upadłość konsumencka ocalenie dla zadłużonychOglądając fora o tematyce finansowej i kredytowej coraz częściej możemy się natknąć na zapytanie, co to jest upadłość konsumencka. W tym krótkim paragrafie chcemy rzucić nieco światła na powyższe zagadnienie. W nieskomplikowanych słowach możemy, bowiem mówić o ogłoszeniu bankructwa. Instytucja ta była znana już wcześniej w polskim systemie prawnym, niemniej jednak do tej chwili mogły z niej korzystać tylko podmioty prowadzące firmę (np. spółki partnerskie). W tym momencie (a dokładniej od końca grudnia 2009 roku) o ogłoszenie upadłości mogą się starać również osoby prywatne - konsumenci.

Jednak, żeby upadłość konsumencka stała się faktem każda jednostka, która się o nią stara musi wykonać szereg przesłanek. Na początku powinno się uwidocznić, że jesteśmy niewypłacalni (znaczy to, że ze swoich dochodów nie jesteśmy w stanie regulować naszych comiesięcznych zobowiązań - doskonały przykład osób, które zaciągnęły sporo zadłużeń i kwoty rat przewyższają uzyskiwane przychody). W dalszej kolejności w treści uzasadniania wnioski, jaki będziemy składać w sądzie należy wskazać, iż zadłużenie powstało bez naszej ewidentnej winy, np. padliśmy ofiarą przestępstwa finansowego lub pożyczek z lichwiarskim procentem.

Upadłość konsumencka to temat rzeka i przy składaniu właściwego wniosku potrzebna jest fachowa wiedza. Wobec tego dobrym wyjściem jest skorzystanie z pomocy zawodowego pełnomocnika w osobie adwokata lub radcy prawnego.

They posted on the same topic

Trackback URL : https://tennant67tuttle.werite.net/trackback/7641603

This post's comments feed